Brand Designer (UX/UI & Motion Design)

Specjalizacja:Branding w nowych mediach
Forma:Umowa o pracę / B2B
Wynagrodzenie:Adekwatne do umiejętności oraz formy zatrudnienia
Wymiar:pełny
Koniec rekrutacji:bez terminu

Zakres obowiązków:

  • / prototypowanie i projektowanie interfejsów stron oraz aplikacji z wykorzystaniem design systemów
  • / identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych oraz potrzeb i zachowań użytkowników końcowych
  • / współpraca z programistami oraz koordynowanie wdrożenia
  • / projektowanie animacji interakcji oraz grafik
  • / wsparcie zespołu w innych projektach kreatywnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • / znajomości pakietu Adobe (XD, Photoshop, After Effects, Illustrator, Premiere Pro) oraz narzędzi do prototypowania
  • / doświadczenia potwierdzonego portfolio
  • / świadomości istoty UX
  • / poczucia estetyki pasującej do naszego stylu lub uzupełniającej go
  • / znajomości podstaw języka HTML/CSS
  • / sprawnej współpracy z deweloperami
  • / dbałości o detale

Możesz liczyć na:

  • / wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • / premie uznaniowe
  • / panującą wyjątkową kulturę współpracy
  • / realizację interesujących projektów, wykluczając projekty „na kolanie” / „na wczoraj”
  • / racjonalny czas na realizację zadań
  • / intuicyjny wewnętrzny system pracy i porządek organizacyjny
  • / komfortową lokalizację i pracę w estetycznym, kwitnącym studio
  • / możliwość refundacji kosztów rozwoju (kursy, warsztaty, szkolenia)
  • / wspólne wyjazdy na konferencje
  • / spotkania integracyjne

Pasujesz do nas jeżeli:

  • / są w Tobie duże pokłady dobrego nastawienia
  • / design to dla Ciebie coś więcej niż tylko estetyczne działania
  • / współpracujesz proaktywnie, odpowiedzialnie i zaangażowanie
  • / chcesz zrozumieć zachowania i potrzeby innych ludzi, potrafiąc przesunąć na bok swoje subiektywne odczucia
  • / stronisz od przeciętności, poszukując wyróżnienia
  • / dbasz o rozwój zawodowy oraz osobisty