Brand Manager / Marketing Manager

Forma:Umowa o pracę / B2B
Wynagrodzenie:Adekwatne do umiejętności oraz formy zatrudnienia
Wymiar:pełny
Koniec rekrutacji:bez terminu

Zakres obowiązków:

  • / współtworzenie i wdrażanie strategii marek oraz strategii komunikacji
  • / koordynacja promocji i rozwój marek naszych klientów
  • / współpraca i nadzorowanie zaangażowanych podmiotów
  • / kontrola finansów oraz zarządzanie kampaniami
  • / analizowanie wyników oraz wyciąganie kluczowych wniosków
  • / opieka nad klientami oraz partnerami biznesowymi

Oczekujemy od Ciebie:

  • / wykształcenia wyższego kierunkowego (reklama, marketing, public relations)
  • / doświadczenia na podobnym stanowisku
  • / wszechstronnej wiedzy w obszarze zarządzania marką oraz jej promocją
  • / umiejętności zarządzania budżetem oraz kapitałem ludzkim
  • / umiejętność interpretacji danych analitycznych
  • / otwartość na poszerzanie wiedzy w wielu obszarach
  • / świadomości istoty UX oraz trendów

Możesz liczyć na:

  • / wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • / premie uznaniowe
  • / panującą wyjątkową kulturę współpracy
  • / realizację interesujących projektów, wykluczając projekty „na kolanie” / „na wczoraj”
  • / racjonalny czas na realizację zadań
  • / intuicyjny wewnętrzny system pracy i porządek organizacyjny
  • / komfortową lokalizację i pracę w estetycznym, kwitnącym studio
  • / możliwość refundacji kosztów rozwoju (kursy, warsztaty, szkolenia)
  • / wspólne wyjazdy na konferencje
  • / spotkania integracyjne

Pasujesz do nas jeżeli:

  • / są w Tobie duże pokłady dobrego nastawienia
  • / design to dla Ciebie coś więcej niż tylko estetyczne działania
  • / współpracujesz proaktywnie, odpowiedzialnie i zaangażowanie
  • / chcesz zrozumieć zachowania i potrzeby innych ludzi, potrafiąc przesunąć na bok swoje subiektywne odczucia
  • / stronisz od przeciętności, poszukując wyróżnienia
  • / dbasz o rozwój zawodowy oraz osobisty